Dla kogo sesja? Kiedy spotkanie?

Dla kogo / kiedy:

Dla kogo sesja, kiedy spotkanie..

  • jeśli potrzebujesz przyjrzeć się sobie, swojej historii, sytuacji życiowej z szacunkiem, bez oceniania, dobrych rad, ponaglania;
  • jeśli doświadczasz nawracających lub chronicznych stanów niepokoju, napięcia, poczucia pogubienia;
  • jeśli potrzebujesz wsparcia w trudnej relacji lub w trakcie rozstania;
  • jeśli walczysz z chorobami autoimmunologicznymi, psychosomatycznymi, bezsennością;
  • jeśli potrzebujesz lepiej zrozumieć sytuację, w której się znalazłaś/ znalazłeś..

           

          …trudno wymienić wszystkie sytuacje, w których warto się spotkać, trudno opisać atmosferę sesji, bo jest ona bardzo różna i właściwie niepowtarzalna, ale zawsze ma na celu wspierającą uważność na Ciebie i Twoje sprawy.

Na sesji nie udzielam rad, nie sugeruję rozwiązań, nie oceniam Ciebie, ani Twoich wyborów. Nie jestem mentorem, nie prowadzę szkolenia. Na sesji jestem po to, by Cię inspirować w poszukiwaniu rozwiązań, które uznasz za najlepsze i Twoje. Po to, by współpracować w poszerzaniu możliwości, świadomości, perspektyw. Wspieram, kiedy postanowisz spotkać się z tym, co być może trudne, ale ważne i prawdziwe.. 

Sesja polega na doświadczaniu, przeżywaniu, kontaktowaniu się ze sobą w taki sposób, na jaki często nie mamy czasu i możliwości w codziennym życiu. To spotkanie ze swoimi autentycznymi potrzebami, uczuciami, trudnościami, tym, co naprawdę blisko serca. 

I wreszcie sesja to też nasze spotkanie w osławionym „tu i teraz” i jeśli umówimy się na wspólną pracę, to będę budować relację z Tobą na zasadach sojuszu w Twojej sprawie, uczciwości między nami i wzajemnym szacunku.

Stacjonarnie pracuję w Bielsku – Białej (adresy znajdziesz tutaj). Możliwość sesji zdalnej poprzez platformę Zoom lub Google Meet.